Strans м. Львів

ПАТ "Карлсберг Україна" м. Львів

Відгук Карлсберг Львів

ПАТ "Інтерпайп НТЗ"

ВП "Придніпровська ТЕС" АТ "ДТЕК Дніпроенерго"

Відгук про якість освітлення на ДТЕК Придніпровській ТЕС :
https://dtek.com/media-center/press/energoeffektivnye-uli-na-pridneprovskoy-tes-ekonomyat-90-elektroenergii-i-snizhayut-vybrosy-so2/

333-1

ВП "Запорізька ТЕС" ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго"

Відгук про якість освітлення на ДТЕК Запорізькій ТЕС дивитися по ссилці https://dtek-esco.com/ua/news/na-89-povyshena-effektivnost-elektroosveshcheniya-na-dtek-zaporozhskoj-tes

ПрАТ "Конвеєр" м. Львів

Заміна ламп ДРЛ (700 Вт і 1000 Вт) на світлодіодні світильники LPL-1-130 (потужністю 130 Вт) та LPL-1-100 (потужністю 100 Вт).

Правління  ПрАТ “Конвеєр” прийняло програму по зменшенню витрат на енергоносії. Складовою частиною енергомодернізації є заміна освітлення в головному виробничому корпусі підприємства площею 50 000 м2.

Зробивши аналіз ринку промислового освітлення для виробничих підприємств наші фахівці обрали продукцію підприємства ТОВ “Ледпрофлайн”, світильники якого за технічними характеристиками, енергоефективністю, світловим потоком та ціновою політикою переважають абсолютну більшість світильників, які представлені на ринку України.

Спеціалісти ТОВ “Ледпрофлайн” запропонували наступне рішення:

замінити існуючі лампи ДРЛ 700 Вт на світлодіодні світильники LPL-1-100 та ДРЛ 1000 Вт на світлодіодні світильники LPL-1-130 з підвісним регульованим кріпленням.

Розпочали з заміни світильників на дільницях груп токарних та фрезерних верстатів, а також заготівельних, штампувальних, механічних, слюсарно-складальних, інструментальних, термічних, ремонтних дільницях. На даний час замінено понад 60 світильників.

Споживання електроенергії на освітлення на вище вказаних дільницях до заміни складало – 45,6 кВт/год, а після заміни лише 6,36 кВт/год. Освітлення приміщення стало значно кращим, а споживання електроенергії  зменшилось більше ніж в сім разів. Таким чином термін окупності буде складати близько двох років. Після проведення повної заміни світильників на виробничому корпусі економія електроенергії  розрахунково повинна складати 405504 кВт в рік, що при ціні на електроенергію  2 грн. 31 коп. за кВт буде складати 936 714 грн. в рік.

Фото до реалізації проекту

Фото після реалізації проекту

Лист-подяка

ТОВ "Ромб +" ЖК Парус Life м. Львів, вул. Городнича, 7

Освітлення будівельного майданчику ( розміром 60 х 60 м) з висоти 46 м трьома світлодіодними світильниками LPL-2-200 потужністю 200 Вт.

Як будівельники в роботі ми цінуємо співвідношення ціни та якості. Керуючись цим принципом, для освітлення прибудинкових територій житлових кварталів та будівельних майданчиків, ми обрали світлодіодні світильники виробництва “Ледпрофлайн”.

Розпочали з освітлення будівельного майданчика  розміром  60х60м. Фахівці підприємства ТОВ “Ледпрофлайн” запропонували встановати три світлодіодні світильники LPL-2-200 (потужністю по 200 Вт) на сусідній будинок на висоті 46м. Результатом освітлення ми задоволені, зникла потреба в локальному крановому освітленні та додатковому освітленні території, що значно зменшило витрати на освітлення. І найголовніше – запрацювала повноцінна друга зміна.

На етапі закінчення ЖК Парус Лайф, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Городнича, 7, буде встановлено світлодіодні світильники LPL-1-60 в кількості 18 шт., а також всі наступні житлові квартали плануємо освітити світильниками LPL виробничого підприємства “Ледпрофлайн”.

Фото після реалізації проекту

Автосервіс м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, 5

Заміна ламп ДРЛ (500 Вт) на світлодіодні світильники LPL- 1 100 потужністю 100 Вт.

У зв’язку з постійним подорожчанням електроенергії ми вирішили вивчити ринок енергоефективного обладнання (ламп) для заощадження електрики (автосервіс площею 900 м²). Ми зупинилися на світлодіодних світильниках виробника «ЛЕДПРОФЛАЙН». Їх фахівці приїхали до нас і після розрахунків запропонували замінити 11 наявних ламп типу ДРЛ (по 500 Вт) на 8 світильників LPL-1-100 (потужністю по 100 Вт). Порахувавши енергоефективність і економію ми прийшли до висновку, що за 18 місяців експлуатації проект повністю окупиться. Надалі економія становитиме понад 20000 грн. щорічно при вартості електроенергії на сьогоднішній день. Після заміни ламп типу ДРЛ на світлодіодні світильники виробництва «ЛЕДПРОФЛАЙН» освітлення приміщення стало набагато кращим.

Фото до реалізації проекту

Фото після реалізації проекту