ПРО НАС

ТОВ «Ледпрофлайн» – виробник світлодіодних світильників серії LPL професійного рівня, високої надійності, з якісною комплектацією провідних виробників світу.

Світильники серії LPL виробництва ТОВ «Ледпрофлайн» відносяться до категорії вищого технічного рівня.

ТОВ «Ледпрофлайн» сертифіковано по системі менеджменту якості ISO 9001:2015.

Продукція пройшла випробування та сертифікована в Україні та в Європі, отримані всі необхідні сертифікати, протоколи та висновки, в тому числі про пожежо- та вибухобезпечність.

Ступінь захисту від впливу навколишнього середовища IP65, IP67.

На світильник серії LPL зареєстрований патент на корисну модель.

ТОВ «Ледпрофлайн» освоєно виробництво модельного ряду, який максимально повно та ефективно забезпечує внутрішнє та зовнішнє освітлення об’єктів (виробничі, складські та торгові приміщення, автодороги, вулиці, площі,  території підприємств, установ, організацій та інших об’єктів), а саме: світильники LPL потужністю 30 – 60 Вт та 80 – 300 Вт, лінійні світильники потужністю 24 – 96 Вт.

У 2019 році вперше в Україні освоєно виробництво світильників серії LPL – T для експлуатації в жорстких температурних умовах зовнішнього середовища від -500С до +900С. Для цього в світильнику використаний перший у світі створений драйвер (блок живлення) LED без електролітичних конденсаторів.

У 2020 році освоєно виробництво лінійних світильників серії LPL-L (CRI 98) з світлодіодами нового покоління сонячного спектра з індексом кольоропередачі CRI>95 та кольоровою температурою 6500 К, які необхідні для передавання максимально точної гами фарб у сферах, де важлива дуже точна оцінка кольору.

Гарантія: ТОВ «Ледпрофлайн» на світильники серії LPL надає наступну гарантію:

  • Експлуатація в стандартних температурних умовах -400С + 450С:

– гарантія 5-7 років з падінням світлового потоку до 5-7% відповідно.

  • Експлуатація в умовах підвищеної температури:

– +450С – +600С – 5 (7) років з падінням світлового потоку до 10 (14) %;

– +600С – +900С – 5 років з падінням світлового потоку до 10-40%.

Гарантія передбачає надійну роботу світильника  протягом визначеного періоду при умові дотримання теплових  режимів експлуатації.

У випадку виходу з ладу світильника в гарантійний термін проводиться повна його заміна. З початку роботи підприємства (з 2016 року) таких випадків не було.

ТОВ «Ледпрофлайн» також надає наступні послуги:

  • Створення проектів систем освітлення;
  • Оптимальний підбір необхідних світильників;
  • Розрахунки окупності витрат на заміну освітлення;
  • Монтаж.

Досвід реалізованих проектів показує, що світильники серії LPL забезпечують максимальний світловий потік при мінімальному споживанню електроенергії. Результат – оптимальне співвідношення ціни-якості та найкоротший (в тому числі по зрівнянню з менш якісною продукцією) термін окупності інвестицій.

ТОВ «Ледпрофлайн» проводить модернізацію систем освітлення підприємств (заміну світильників) шляхом укладення енергосервісного договору, який передбачає поставку світильників без попередньої оплати та проведення щомісячних платежів на визначений термін в сумі економії коштів на оплату електроенергії.

Для дилерів та гуртових покупців діє партнерська програма співпраці.

Структура підприємства складається з:

  • конструкторсько-технологічного підрозділу;
  • дослідної лабораторії;
  • механічно-обробного та монтажно-складального виробництва;
  • відділу маркетингу та збуту.