Аварійні світлодіодні світильники типу LPL

Mодель: LPL

Mодель: LPL

Аварійні світлодіодні світильники виробництва ТОВ «Ледпрофлайн»

Системи аварійного світлодіодного освітлення можуть бути:

  1. Постійної дії.

Створються із застосуванням світильників робочого освітлення, які при зникненні електроживлення, використовуються як аварійні.

В залежності від застосованих автономних джерел живлення світильників для аварійного освітлення можливі  виконання:

–  без зменшення світлового потоку  в порівнянні  із робочим режимом (дорожчі);

–  із зменшеним рівнем світлового потоку  в порівнянні  із робочим режимом (дешевші).

  •  Без зменшення рівня світлового потоку на протязі обумовленого часу (від 1-ї год.).

Система (або частина) світильників робочого освітлення з живленням від електромережі 220В при зникненні робочої напруги автоматично перемикається на аварійне акумуляторне  живлення з напругою 220В.

Використовуються  світлодіодні світильники звичайного виконання.

В якості аварійних, світильники  можуть бути укомплектовані  зовнішніми  індивідуальними  (для кожного світильника аварійного освітлення) акумуляторними блоками  аварійного живлення з вихідною напругою 220В для підтримання нормального робочого режиму освітлення на протязі обумовленого часу.

Також аварійна система освітлення може бути побудована на базі групових акумуляторних батарей з перетворювачами  для всієї системи аварійного освітлення, які  на світильники подають постійну або змінну робочу напругу 220 В.

Система з груповим живленням значно дешевша за систему з індивідуальними блоками аварійного живлення при однакових параметрах.

Використовуються  у випадках,  коли не допускається, навіть в аварійних умовах, не тільки зникнення освітлення а і зменшення рівня освітленності на протязі заданного часу.

 

  • Із зменшеним рівнем світлового потоку на протязі обумовленого часу.

Світильники в аварійному режимі живляться від індивідуальних для кожного світильника  зовнішних (в окремому боксі для запобігання перегрівання акумуляторної батареї) блоків аварійного живлення з аккумулятором малої ємності, які на світлодіодний модуль світильника подають постійну напругу необхідного рівня, але зі зменшеним  струмом через діоди (для збільшення часу роботи) .

Використовуються світильники спеціального виконання – вимагається доступ до світлодіодного модуля та драйвера світильника для підключення.

 

  1. Непостійної дії:
    • Світильники призначені для роботи тільки в аварійному режимі з підключенням  до блоків аварійного живлення з акумуляторною батареєю,  що не працюють при роботі основного освітлення і вмикаються автоматично при порушенні живлення освітлення в даній зоні (найдешевший варіант).

Світильники не мають власного блоку живлення для роботи від мережі 220 В і живляться від індивідуальних (вмонтованих у  кожний світильник) блоків аварійного живлення з аккумулятором малої ємності, які на світлодіодний модуль світильника подають постійну напругу необхідного рівня, але зі зменшеним струмом через діоди (для збільшення часу роботи).